Flormar Rose Taboo 320 numaralı oje

 Herkese merhaba ojesiz gezmeyenler kulübünde olan biri olaraktan bu postu atıyorum. Flormar rose  taboo 320 numaralı oje. Ojesiz gezdiğim günlerde kendimi uzaylı gibi hissettiğim doğrudur. Tabi ki  günlük hayatta daha çok nude  tonlarda sürüyorum ancak hala tatilde olduğuma göre bunun tadını çıkarabilirim!

Flormar Rose Taboo 320
Kalıcılık ve sürüm açısından flormar’ın ojelerini seviyorum. Biraz köşelere taşsa da ‘’her ojede böyle oluyor ya!’’ Diyerekten bunu sorun olmaktan çıkarıp minik pamukla köşelerini siliyorum.  3-4 gün tırnaklarımdan çıkmadan duruyor. 

Flormar Rose Taboo 320
Maalesef ki söylemeden geçemeyeceğim detay ise tırnaklarımdaki rengi elde etmek için ojeyi tam üç kat sürmüş olmam. Evet yanlış okumadın tam üç kat. Pembenin bu tonu çoğu kıyafetle uyduğundan 4 güne kadar tırnaklarımda kalsa da sorun etmiyorum çünkü dediğim gibi kolay kolay çıkmıyor tırnaklardan. Bir oje için başka ne yazılabilir ki :) bir başka yazımda görüşmek dileğiyle..


Yorum Gönder

20 Yorumlar

 1. tam anlamıyla ojesiz gerçekten bende uzaylı gibi hissediyorum. Hem bakımsız duruyor, hemde kenarda oluşan şeytan tırnaklarının önüne geçilmiyor:)
  ayrıca ellerine bu renk çok yakışmış. sevgiler!:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. kesinlikle katılıyorum sana ! çok teşekkür ederim :)

   Sil
 2. Ba-yıl-dımmmmm güle güle kullan canım😍😘

  YanıtlaSil
 3. Galiba ki ben uzaylıyımmmm 😃 bi beceremiyom şu oje işini ya.En sonunda pes edip bırakıyorum 😃

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. deneye deneye eminim ki elin alışır zamanla :)

   Sil
 4. Ayy rengi çok tatlı ama :) Bayıldım. Güle güle kullan canım ❤️

  YanıtlaSil
 5. Rengi çok tatlı :) Güle güle kullanın :) Sevgiler :)

  YanıtlaSil
 6. Renk çok hoşmuş ojeyi bende seviyorum ama evde 2 yaşındaki ufaklıktırnakları görüp bana da bana da yapınca anne olarak vazgeçiyordun ojeden😞😞

  YanıtlaSil
 7. Renge bayıldım gerçekten <3

  YanıtlaSil
 8. İadeyi ziyarete geldim:)Sizin güzel bloğunuzu takibe aldım.

  YanıtlaSil
 9. Bu oje bende de var cok severek kullanıyorum :)

  YanıtlaSil
 10. Üç kat üst üste sürülen ojeleri ben de pek sevemiyorum. Çok kalın ve rahatsız edici duruyor tırnaklarımda :( Rengi çok hoşmuş ama :))

  YanıtlaSil